• -‎تومان80,000
مکمل سوخت اکتان Lucas Octane 155ml - تصویر 1
مکمل سوخت اکتان Lucas Octane 155ml - تصویر 2
مکمل سوخت اکتان Lucas Octane 155ml - تصویر 3
مکمل سوخت اکتان Lucas Octane 155ml - تصویر 1
مکمل سوخت اکتان Lucas Octane 155ml - تصویر 2
مکمل سوخت اکتان Lucas Octane 155ml - تصویر 3

مکمل سوخت اکتان لوکاس Lucas Octane 155ml

تقویت کننده اکتان لوکاس (اصل)

ویژگی محصول:

  • حجم: 155 میلی لیتر
  • مناسب برای تمام خودروهای خارجی

آماده تحویل!
‎تومان620,000 ‎تومان700,000 -‎تومان80,000
فوری

 

اکتان لوکاس - توربو بوستر

تقویت کننده اکتان لوکاس - تقویت کننده اکتان واقعی! آزمایش شده و ثابت شده است که سه برابر بیشتر از سایر برندها تقویت می‌کند. تقویت کننده اکتان لوکاس یک تقویت کننده عملکرد واقعی است! برای توربوها، سنسورهای اکسیژن و مبدل های کاتالیزوری ایمن است. ضربات را متوقف می کند و MPG را در موتورهای تراکم بالا افزایش می دهد.

مکمل سوخت اکتان "Lucas Octane Booster" با حجم 155 میلی‌لیتر یک محصول تقویت‌کننده کارایی سوخت برای خودروها است. این مکمل با افزایش اکتان سوخت، به بهبود عملکرد موتور و افزایش بازدهی سوخت کمک می‌کند. ویژگی‌ها و مزایای این محصول به شکل زیر می‌توانند توضیح داده شوند:

  1. افزایش اکتان: مکمل سوخت اکتان Lucas با افزایش اکتان سوخت به عملکرد بهتر و پیشرفته‌تر موتور خودرو کمک می‌کند. این بهبود به تعادل بهتر از احتراق در موتور منجر می‌شود و در نتیجه به افزایش توان و کارایی موتور کمک می‌کند.

  2. کاهش ضرر موتور: با افزایش اکتان سوخت، احتمال وقوع جاذبه موتوری و ایجاد ضربه‌های ناشی از اشتعال غیرمنظم در موتور کاهش می‌یابد. این به مانع کاهش عمر مفید موتور و خرابی‌های احتمالی می‌شود.

  3. بهبود بازدهی سوخت: مکمل Lucas Octane Booster با بهبود فرآیند احتراق و بهینه‌سازی مصرف سوخت، به افزایش بازدهی سوخت و کاهش مصرف سوخت کمک می‌کند.

  4. سازگاری با موتورهای مختلف: این محصول به عنوان یک مکمل کارآمد و طراحی شده به‌طوری که با انواع موتورها و سوخت‌ها سازگاری داشته باشد.

  5. آسانی در استفاده: اکتان بوستر Lucas به راحتی به سوخت خودرو افزوده می‌شود و تاثیرات خود را به سرعت نشان می‌دهد.

استفاده از مکمل سوخت اکتان Lucas Octane Booster باعث بهبود عملکرد و کارایی موتورهای خودرو می‌شود و با افزایش اکتان سوخت، به دستیابی به توان و کارایی بهتر در مسافرت‌های روزانه کمک می‌کند.

کشور سازنده
آمریکا
حجم
155 میلی لیتر
0
بدون دیدگاه

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با استفاده از تنظیمات کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید