بی ام و M8 2020 رونمایی شد

با چنین مشخصاتی مدل استاندارد M8 گرن کوپه می‌تواند در ۳/۱ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند و در مدل کامپتیشن نیز در ۳ ثانیه سرعت خودرو به صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد. هر دو نسخه‌ی این خودرو به جعبه‌دنده‌ی ۸ سرعته‌ی خودکار و سیستم چهار چرخ محرک xDrive مجهز هستند و حداکثر سرعت آن‌ها به‌صورت الکترونیکی روی ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. رانندگانی که علاقه‌مند به سرعت بالا باشند، می‌توانند بسته M Driver را سفارش دهند که با سفارش آن محدودکننده‌ی سرعت از روی خودرو حذف شده و می‌تواند به حداکثر سرعت ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. بی‌ام‌و به مشتریانی که این بسته را سفارش دهند، دوره‌ی رانندگی حرفه‌ای M School را هدیه می‌دهد.

بی‌ام‌و M8 گرن کوپه از سیستم تعلیق دوبل جناغی در جلو و مستقل چند اتصالی (مولتی لینک) در عقب استفاده می‌کند تا بهترین داینامیک رانندگی را ارائه دهد. سیستم تعلیق این مدل از نوع هوشمند با نام Adaptive M Suspension است و کمک فنرهای آن بسته به شرایط جاده‌ای عملکرد متفاوتی از خود نشان می‌دهند.  برای حالت رانندگی M Mode دو کلید قرمز رنگ روی فرمان تعبیه شده است که راننده در هر یک از آن‌ها می‌تواند تنظیم جداگانه‌ای برای عملکرد پیشرانه، سیستم فرمان، ترمزها و سیستم چهار چرخ محرک تنظیم کند.

قدرت توقف این خودرو به لطف استفاده از دیسک‌های ترمز خنک‌شونده با سایز ۱۵/۶ اینچ در جلو و ۱۵ اینچ در عقب به همراه کالیپرهای ترمز ثابت از نوع ۶ پیستونه تضمین شده است. خریداران همچنین امکان سفارش ترمزهای M از نوع کربن سرامیکی را نیز دارند که در جلو ۱۵/۸ اینچ و در عقب ۱۵ اینچ قطر دارند.

بی‌ام‌و M8 گرن کوپه در مقایسه با نسخه‌ی عادی این خودرو دارای تغییرات ظاهری است که از بین آن‌ها باید به پهنای بیشتر محور عقب، سقف فیبر کربنی مدل M به‌صورت استاندارد، چراغ‌های LED با فناوری لیزری و نشان M در بخش‌های مختلف اشاره کرد. بی‌ام‌و M8 گرن کوپه به سیستم Live Cockpit مجهز است که در سایر مدل‌های این خودرو نیز دیده می‌شود.

دیدگاه ها (0)

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با استفاده از تنظیمات کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید